https-www.rolmus.com.pl (2)

Rolmus – synonim jakości

Każdy, kto posiada wiedzę, bądź doświadczenie w branży rolniczej, doskonale wie, że w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów, bądź maszyn rolniczych liczy się czas działania i naprawy. Niejednokrotnie jednak wymagana jest również wymiana pewnych podzespołów. Wówczas zachodzi pewien problem – gdzie znaleźć odpowiednie części?

Firma Rolmus, czyli wszystko na wyciągnięcie ręki

Odpowiedź jest prosta i jej słuszność potwierdzą z całą pewnością Klienci, którzy mieli styczność z przedsiębiorstwem Rolmus. To właśnie wspomniana firma oferuje ponad 2000 podzespołów do różnych specjalistycznych maszyn, pochodzących zarówno z produkcji polskiej, jak i zachodniej. Co więcej, asortyment jest stale poszerzany. W ofercie znajdują się części do różnego rodzaju kombajnów, kosiarek rotacyjnych, półosi, rozrzutników obornika czy ciągników i wielu innych.

Rolmus stawia przede wszystkim na najwyższa jakość o produkowane i sprzedawane przez siebie części. Te zatem cechują się długą żywotnością, która sprawia, iż działają one bez zarzutu przez wiele lat. Więcej o podzespołach można znaleźć tutaj: https://www.rolmus.com.pl/.

Dlaczego warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Rolmus?

Z oferty firmy Rolmus korzystają nie tylko Klienci indywidualni, ale również sprzedawcy i pośrednicy. Nic dziwnego, ponieważ przedsiębiorstwo posiada ogromne, ponad 30-letnie doświadczenie, które sięga aż 1989 roku. Co więcej, warto wspomnieć również o tym, że marka stawia sobie za cel produkcję i sprzedaż najwyższej jakości części do maszyn i pojazdów rolniczych.

Kolejnym faktem przemawiającym za firmą Rolmus jest dobrze wyposażony park maszyn, który wykorzystywany jest do produkcji podzespołów, a także świadczenia usług, takich jak między innymi obróbka skrawaniem. Najnowsza technologia umożliwia precyzyjne wykonanie usług i produkcję części. Nie można również zapomnieć także o tym, że działalność przedsiębiorstwa potwierdzają certyfikaty świadczące o spełnieniu wszystkich norm.

Produkcja i usługi

Firma Rolmus zajmuje się również usługami z zakresu branży rolniczej, takimi jak między innymi skrawanie, frezowanie, obróbka plastyczna, szlifowanie, cięcie oraz spawanie. Jeśli chcą więc Państwo dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach i częściach, warto zajrzeć na witrynę przedsiębiorstwa: https://www.rolmus.com.pl.

Przedsiębiorstwo posiada siedzibę zlokalizowaną we Wrześnie, gdzie znajduje się nie tylko serce firmy – doskonale wyposażony park maszyn, ale również linia produkcyjna rzeczonych części.